Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
30 Maj 2019
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
 

Jednym z omawianych tematów wczorajszej sesji Miasta Racibórz był Raport z realizacji Dokumentu Operacyjnego do Aktualizacji Strategii Rozwoju Miasta Racibórz na lata 2014 – 2020.

Raport prezentowany na majowej sesji jest już 4 odsłoną i dotyczy realizacji zadań w latach 2017 i 2018. Monitoring dokumentu ma niewątpliwy wpływ na rozwój społeczno - gospodarczy, ponieważ w przypadku wykrycia nieprawidłowości w realizacji zadań, będzie możliwe szybkie dokonanie korekty lub podjęcie odpowiednich kroków celem osiągnięcia zamierzonego efektu.

Racjonalne zarządzanie polityką rozwoju powinno opierać się na kroczącym planowaniu strategicznym, co uzasadnia potrzebę przeglądu realizacji przyjętych celów oraz ich aktualizację.

W okresie obowiązywania Dokumentu Operacyjnego do Aktualizacji Strategii Rozwoju Miasta Racibórz na lata 2014-20201, zarówno w otoczeniu zewnętrznym jak i w wewnętrznym zachodzić będą realne zmiany wpływające na rozwój Miasta Racibórz, uznano za zasadne i właściwe, coroczne badanie realizacji zawartych w dokumencie zadań. W ramach tego dokumentu udało się zrealizować 85 % zadań.

Informacje dot. Strategii Miasta Racibórz dostępne są na stronie: https://bit.ly/2KezkdQ

Majowa sesja była okazją do wykonania wspólnego zdjęcia Rady Miasta Racibórz.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H