Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/Ważne wydarzenie dla MŚP w Raciborzu. Zgłoś się na (..)

Ważne wydarzenie dla MŚP w Raciborzu. Zgłoś się na konferencję!

2023-04-05
 

Przypominamy, że już 12 kwietnia w Hotelu Racibor odbędzie się Konferencja Booster MŚP ,,Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?" oraz Debata Racibórz 4.0.

Poznaj narzędzia wsparcia rozwoju przedsiębiorczości, a także możliwości jakie daje Polska Strefa Inwestycji. Dowiedz się jakie formy wsparcia oferuje Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna dla małych i średnich przedsiębiorstw. Porozmawiaj z ekspertami, doradcami i innymi przedsiębiorcami podczas Booster B2B - ONE STOP SHOP.

12 kwietnia o godzinie 9:30 w sali konferencyjnej Hetelu Racibor odbędzie się Konferencja Booster MŚP organizowana przez Miasto Racibóz i KSSE. Podczas wydarzenia lokalni przedsiębiorcy dowiedzą się jak mogą rozwinąć swój biznes, jakie są możliwości wsparcia i przyspieszenia rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości, a także jakie wymagania należy spełnić, aby uzyskać m.in. zwolnienia podatkowe i działać w Polskiej Strefie Inwestycji KSSE.

Konferencja ta jest doskonałą okazją do dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń osób związanych z biznesem i samorządem. W biznesie nie można bagatelizować budowania sieci kontaktów, a nie ma lepszej okazji do ich pozyskania niż tego typu wydarzenia. Poszerz swoje horyzonty i otwórz się na nowe znajomości!

Całość zwieńczy Debata Racibórz 4.0, podczas której uczestnicy pochylą się nad perspektywami rozwoju zaawansowanej działalności przemysłowej w mieście. W dyskusji udział wezmą:

  • dr Sławomir Janowski - dyrektor CKZiU nr 2 "Mechanik",
  • dr hab. inż. Mariusz Hetmańczyk - prof. Politechniki Śląskiej, Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Wiedzą Fundacji Platforma Przemysłu przysżłości,
  • Dariusz Polowy - Prezydent Miasta Racibórz
  • przedstawiciele firm działajacych w Raciborzu
  • przedstawiciel KSSE

Niewątpliwie warto będzie tego posłuchać i wyciągnąć wnioski dla swojej działalności.

Przypominamy również, że na wydarzenie obowiązują zapisy.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już dziś!

Rejestracja udziału TUTAJ

 

 

do góry