• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły świąteczny (..)

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły świąteczny klimat w Przedszkolu nr 14

2022-12-22
 

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego tradycją Przedszkola nr 14 w Raciborzu jest uczczenie tego radosnego czasu poprzez spotkanie z rodzicami i przedstawienie w okresie przedświątecznym Jasełek w wykonaniu dzieci.

Występy  jasełkowe w wykonaniu czterech grup przedszkolaków wprowadziły całą społeczność przedszkolną a także zaproszonych rodziców w świąteczny nastrój. Grupa „Króliczków” pod okiem Pani Anny Lukwasa Maneka oraz Anny Felińskiej a także grupa „Kangurów” razem z Panią Beatą Berger-Szypuła już na początku tygodnia wprowadziła nas w atmosferę świąt. Jasełka obejrzeli zaproszeni rodzice oraz pracownicy przedszkola. W następnym dniu Świąteczny nastrój kontynuowały kolejne grupy dzieci: Tygryski razem z Panią Krystyną Szendzielorza a także grupa „Kubusiów „ z paniami Anną Krasnowską i Ewą Tybler.

Piękne  stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sceny - stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem podkreślały te wyjątkowe chwile.

Mali aktorzy z wielkim przejęciem wygłaszali swoje role i z radością śpiewali kolędy i pastorałki. Po zakończonych występach dyrektor przedszkola Rita Wieczorek wszystkim złożyła życzenia świąteczne oraz podziękowała za wspólnie spędzony czas. Radosna i ciepła atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim zgromadzonym.
Naszym dzieciom i Rodzicom życzymy rodzinnych, spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Materiał opracowany został przy udziale Przedszkola nr 14.

do góry