• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Kampania Społeczna "Sadza płonie. Czad zabija. Żyj"

Kampania Społeczna "Sadza płonie. Czad zabija. Żyj"

2023-09-20

Międzywojewódzki Cech Kominiarzy organizuje czwartą edycję Kampanii Społecznej" Sadza plonie. Czad zabija. Żyj.", która w tym roku odbywa się pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, Związku Rzemiosła Polskiego. W załączeniu komunikaty Prezesa Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy i Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy.

Tegoroczna edycja organizowana jest we współpracy z innymi organizacjami kominiarskimi: Krajową Izbą Kominiarzy, Korporacją Mistrzów Kominiarskich Województwa Śląskiego, Kominiarską Fundacją Ochrony Przeciwpożarowej i Ochrony Środowiska, Cechem Kominiarzy Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej.

Uruchomienie tej edycji motywowane jest troską o bezpieczeństwo użytkowników budynków w związku z eksploatacją urządzeń grzewczych, przewodów kominowych i wentylacji.

Cech współpracuje z instytucjami władzy publicznej oraz organizacjami technicznymi i społecznymi działającymi dla ochrony ludności i bezpieczeństwa publicznego w zakresie eliminacji niebezpieczeństwa zaczadzeń i pożarów powstałych od urządzeń ogrzewczych i kominowych oraz wybuchów gazu.

Międzywojewódzki Cech Kominiarzy nadzoruje i rekomenduje kominiarzy, będących jej członkami, a w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości co do osoby oferującej usługi kominiarskie służymy pomocą w sprawdzeniu wiarygodności czy osoba oferująca usługi kominiarskie posiada dyplom potwierdzający kwalifikacje kominiarskie, czeladnicze lub mistrzowskie.

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2023-09-20 Komunikat_Prezesa_Krajowej_Izby_Kominiarzy_2023_projekt1.pdf
ilość pobrań: 11
Komunikat_Prezesa_Krajowej_Izby_Kominiarzy_2023_projekt1.pdf 91.64KB zobacz
pdf 2023-09-20 komunikat_prezesa_2023_-2024_1.pdf
ilość pobrań: 14
komunikat_prezesa_2023_-2024_1.pdf 453.17KB zobacz
pdf 2023-09-20 CEEB_-_ZONE_-_MZ_11.pdf
ilość pobrań: 13
CEEB_-_ZONE_-_MZ_11.pdf 68.71KB zobacz

do góry