Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Nabór uzupełniający do pracy w żłobku

Nabór uzupełniający do pracy w żłobku

2022-03-08
Praca dla opiekunów
Praca dla opiekunów

W wyniku rozstrzygnięcia naboru na stanowisko młodszy opiekun, z uwagi na brak pełnej obsady, ogłosiliśmy nabór uzupełniający. Nabór trwa do 11.03. Szczegóły znajdą Państwo w załączonym ogłoszeniu.

Budowa żłobka dobiega końca. Trwają prace wykończeniowe. Placówka rozpocznie działalność w kwietniu. Zapisy dzieci prowadzone są w trybie ciągłym. Dla rodziców zainteresowanych ofertą raciborskiego żłobka uruchomiona została specjalna infolinia naborowa pod numerem tel. 32 755 06 98

Trwa nabór kadry. Zatrudnienie planowane jest jeszcze w marcu. Tak, aby personel który będzie odpowiadał za opiekę, wyżywienie i bezpieczeństwo żłobkowiczów z Ostroga, mógł zostać wdrożony w pracę,  jeszcze przed otwarciem placówki, przez doświadczoną kadrę żłobka przy ul. Słonecznej.

 Zakończyliśmy nabory na stanowiska: kucharza, pomocy kuchennej oraz pokojowej. Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko łodszego opiekuna.

Nabór prowadzony jest w Zespole Żłobków w Raciborzu, przy ul. Słonecznej 9. Tu też należy składać dokumenty aplikacyjne, w terminie do 11.03.2022 r., do godz. 13.00. Następnie przeprowadzona zostanie rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.  

Ważne, by list motywacyjny i życiorys opatrzone zostały klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata. 

 Szczegóły dotyczące wymaganych kwalifikacji, dokumentów, a także zakresu i warunków pracy dostępne są na stronach internetowych Urzędu Miasta Racibórz oraz Żłobka w Raciborzu www.zlobek.raciborz.pl. (zakładka BIP Oferty Pracy). Warto też obserwować stronę na FB: @ZlobeknaOstrogu, gdzie na bieżąco pojawiają się aktualne informacje na temat placówki.  

 Oferta pracy znajduje się w załączniku.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności - rzecznik
pdf 2022-03-08 ogloszenie_o_naborze_uzupelniajacym_na_stanowisko_mlodszy_opiekun.pdf
ilość pobrań: 195
ogloszenie_o_naborze_uzupelniajacym_na_stanowisko_mlodszy_opiekun.pdf 735.76KB zobacz

do góry