• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Racibórz wita nowych mieszkańców

Racibórz wita nowych mieszkańców

2023-09-27

Dziś w Urzędzie Miasta Racibórz rozpoczęto akcję witania nowonarodzonych mieszkańców. Inicjatywa ta ma na celu świętowanie narodzin każdego malucha urodzonego w naszym mieście przez obdarowanie go okazyjnym upominkiem.

Narodziny dziecka to niezwykle emocjonujący moment w życiu rodziców, ale również dla całego naszego miasta. Dlatego Miasto Racibórz chce radośnie przywitać nowonarodzonych raciborzan. Każde nowonarodzone dziecko w Raciborzu, które przyszło na świat od początku 2023 roku, otrzyma od miasta wyjątkowy prezent w postaci kocyka, ozdobionego hasłem "Witaj w Raciborzu" oraz dołączonego do niego osobistego listu od Prezydenta Miasta Racibórz. To nasza mała forma wyrażenia radości, że nasze grono mieszkańców stale się powiększa.

Pierwsze maluchy zostały już obdarowane. Prezydent Dariusz Polowy przyjął dziś w Urzędzie Miasta urzędniczki przebywające aktualnie na urlopie macierzyńskim wraz z ich pociechami i osobiście wręczył upominki.

Cieszymy się, że możemy dzielić tę radość z naszymi nowymi mieszkańcami i życzymy wszystkim nowonarodzonym dzieciom zdrowia, szczęścia i wielu wspaniałych chwil w Raciborzu.

14 zdjęć

Racibórz wita nowych mieszkańców

 

do góry