Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Akcja Sprzątania Świata w Raciborzu

Akcja Sprzątania Świata w Raciborzu

2023-09-15

Dziś, 15 września 2023 roku, w godzinach dopołudniowych odbyła się coroczna Akcja Sprzątania Świata w mieście Racibórz. To wyjątkowe wydarzenie, które mobilizuje mieszkańców, przedszkolaki, uczniów oraz nauczycieli do wspólnego działania na rzecz naszej planety i pięknego miasta Racibórz.

W tegorocznej edycji Akcji Sprzątania Świata wzięło udział aż 25 placówek oświatowych z Raciborza, w tym przedszkola i szkoły podstawowe. To niezwykle imponujący udział, który pokazuje zaangażowanie społeczności w troskę o środowisko.

 

Niezależnie od wieku i statusu społecznego, wszyscy uczestnicy akcji pracowali razem, aby nasze miasto stało się czystsze i piękniejsze. To doskonały przykład, jak wspólnota może działać razem, aby wprowadzać pozytywne zmiany.

Warto również podkreślić, że Urząd Miasta Racibórz zaopatrzył uczniów oraz przedszkolaki w niezbędny asortyment potrzebny do przeprowadzenia akcji.

Dzięki Akcji Sprzątania Świata mieszkańcy Raciborza pokazali, że dbają o swoją planetę i lokalne środowisko. To wydarzenie, które inspiruje do dalszego działania na rzecz czystości i piękna naszego miasta.

Na zdjęciach dzieci i nauczyciele: Przedszkola nr 23, Szkoły Podstawowej nr 13, Szkoły Dobrej.

9 zdjęć

Sprzątanie świata 2023

do góry