• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

2023-07-04
 

Serdecznie zapraszamy na koncert Alicji Majewskiej, który odbędzie się 26.11.2023 r. o godzinie 18.00 na Sali widowiskowej RCK RDK.

Refleksyjna podróż w przeszłość i koneserskie spojrzenie na życie

Trzy lata od wydania płyty „Żyć się chce” ikona polskiej piosenki powraca z kolekcją zupełnie nowych nagrań. Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus.

"Piosenki Korcza i Andrusa" to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy – jak mówi o sobie cała trójka – koneserów kolejnego dnia. Choć u Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ale także, jak śpiewa Alicja - "wszystko, co kiedyś było i jest", to, co składa się na nasze małe światy, na to, jacy jesteśmy.

Płyta z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to zawsze duże wydarzenie. W przypadku "Piosenek Korcza i Andrusa" kaliber jest tym większy, że kilka tygodni po premierze albumu światło dzienne ujrzy wyjątkowa książka Artura Andrusa (wyd. Wielka Litera), w której autor barwnie, z humorem i właściwą sobie lekkością podsumował kilka dekad działalności artystycznej Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza.

 

Bilety w cenie 169,- 149,- 129,- 109,- do nabycia w kasach RCK oraz na stronie BILETYNA

 

do góry