Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
11 Czerwiec 2018
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia

Potrzebujesz książkę na wakacje? Nie zwlekaj! Raciborska biblioteka informuje czytelników, że z dniem 2 lipca z powodu remontu zamknięte będą wszystkie oddziały działające przy ul. Kasprowicza 12: Wypożyczalnia Główna, Mediateka oraz EUREKA- Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży.

To ostatnia chwila, żeby odwiedzić bibliotekę na Kasprowicza 12 i zaopatrzyć się na wakacje w książki, filmy na DVD, płyty CD z muzyką, gry planszowe czy czasopisma. Dobra wiadomość jest taka, że będzie można wypożyczyć dwa razy więcej zbiorów niż zwykle i na długi okres czasu, bo aż do października…

W związku z remontem czytelnicy biblioteki nie muszą obawiać się kar za przetrzymanie zbiorów - termin zwrotu zostanie automatycznie ustawiony do października. Wszyscy spragnieni nowości mogą oczywiście odwiedzić tzw. „pogotowie książkowe”, które od 2. lipca będzie działało w bibliotece przy Rynku 12. Tu będzie można także dokonać zwrotu zbiorów wypożyczonych w Centrali na Kasprowicza 12.

Czytelnicy mogą do 22 czerwca składać zamówienia na zbiory (dotyczy Wypożyczalni Głównej, Mediateki i EUREKI) przez Internet, po zalogowaniu się do katalogu online Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu. Zamówienia na zbiory złożone po tym terminie będą realizowane w październiku, po zakończeniu remontu.

- Liczymy, że w ciągu najbliższych trzech tygodni nasi czytelnicy pomogą nam się spakować, wypożyczając jak najwięcej książek i innych zbiorów. Zapraszamy do licznych odwiedzin – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP w Raciborzu.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H