• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Biblioteka na Ostrogu zaprasza – sprawdź listopadową (..)

Biblioteka na Ostrogu zaprasza – sprawdź listopadową ofertę wydarzeń

2023-11-03

Spotkanie z farmaceutką na temat przeziębień i psychoterapeutką na temat jesiennej chandry, Andrzejki z Planszówkami i spacer z książką dla najmłodszych. Zobacz, co przygotowała Filia nr 2 Ostróg Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu na listopad!

Klub Przyjaciół Biblioteki

7 listopada, godz. 17.00

Nie daj się przeziębieniu! Przeziębienie to jedna z najczęstszych infekcji wirusowych, która dotyka praktycznie każdego z nas. Szacuje się, że osoby dorosłe chorują na nie około 2-4 razy do roku. Jakie są objawy przeziębienia i co na tę dolegliwość zalecają farmaceuci? Spotkanie poprowadzi mgr. farmacji Małgorzata Nowak.

plakat

Klub Malucha

21 listopada, godz. 10.00

W ramach listopadowego spotkania Klubu Malucha biblioteka zaprasza na wspólny jesienny spacer z książką do Parku Zamkowego. Zbiórka o godz. 10.00 pod biblioteką na ul. Bielskiej 12. Jeśli pogoda nie dopisze, zajęcia odbędą się tradycyjnie w bibliotece.

plakat

Zadbaj o siebie

23 listopada, godz. 17.00

Czy znasz sposoby na jesienną chandrę? Najczęściej pojawia się na przełomie października i listopada, jednak w przypadku szczególnie wrażliwych osób jej objawy możemy dostrzec już we wrześniu. Senność, rozdrażnienie, brak sił witalnych powinny stanowić dla nas sygnał, że nasz organizm potrzebuje pomocy. Spotkanie poprowadzi psychoterapeutka Dorota Pakuła.

Andrzejki z Planszówkami

29 listopada, godz. 16.00

Spotkanie andrzejkowe dla dzieci w wieku 7-12 lat, połączone ze wspólnym graniem w planszówki. Obowiązują zapisy pod nr telefonu: 32 415 84 86 lub 515 276 613.

 

do góry