Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
22 Marzec 2004
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia

3 kwietnia 2004 roku w Szkole Podstawowej nr 15 (sala gimnastyczna) przy ulicy Słowackiego nr 48 w Raciborzu o godzinie 11.00 rozpocznie się casting do popularnego programu telewizji TVN "Zmagania Miast". Casting wyłoni 7 osób, które reprezentować będą Racibórz podczas II ogólnopolskiej edycji "Zmagań Miast 2004".

Druga ogólnopolska edycja Zmagań Miast, której głównym patronem medialnym jest telewizja TVN rozpocznie się w tym roku w maju i potrwa do września. To cykl jednodniowych sportowo-rekreacyjnych imprez plenerowych z udziałem 13 miast z całej Polski. Wśród nich znalazł się również Racibórz, który zmierzy się z Jaworznem. 26 czerwca br. zmierzymy się z drużyną z Jaworzna na ich terenie, a 3 lipca br. staniemy w szranki z przeciwnikiem na raciborskim stadionie OSiR-u.
Miasto które zdobędzie więcej punktów w konkurencjach sprawnościowych przechodzi do II etapu. Na zwycięzców poszczególnych grup czekać będą w II etapie ubiegłoroczni finaliści. Następnie zwycięskie drużyny z etapu drugiego spotkają się w półfinałach na całkiem neutralnym terenie w Grudziądzu oraz Tarnobrzegu. W Finale "Zmagań Miast 2004" weźmie udział Koszalin ( zwycięzca zeszłorocznej edycji) oraz dwie najlepsze drużyny z etapu III (półfinałów), które przebrną przez ciężkie sito eliminacji.

Impreza "Zmagania Miast" składa się z dwóch zasadniczych bloków: Turniejowego trwającego w godzinach 17.00 - 20.00 oraz Estradowego rozpoczynającego się od godziny 20.00. W bloku turniejowym rywalizować ze sobą będą 5 osobowe reprezentacje miast w konkurencjach sprawnościowych. W bloku estradowym wystąpią znane polskie zespoły Golden Life i T-Love. Oprócz dużej dawki dobrej muzyki można będzie zobaczyć profesjonalny pokaz sztucznych ogni ze specjalnie przygotowanymi na ten cel kompozycjami muzycznymi.

Do wzięcia udziału w castingu serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy spełniają poniższe kryteria:

  • ukończone 20 lat,
  • zameldowanie w Raciborzu,
  • niekaralność,
  • ogólna sprawność fizyczna,
  • umiejętność zespołowego działania,
  • poczucie humoru.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H