Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
03 Sierpień 2020
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia

Prezydent Miasta Racibórz, ogłosił drugi publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości inwestycyjnej położonej w Raciborzu przy ul. Gospodarczej

Opis nieruchomości: Działka położona jest w Raciborzu, w dzielnicy Ostróg. Jest skomunikowana poprzez ul. Gospodarczą z ul. Cecylii i ul. Komunalną, łączącą się z ul. Rudzką – główną drogą w kierunku Gliwic. Wyposażona jest w infrastrukturę techniczną, obejmującą drogę dojazdową oraz uzbrojenie w sieci: wodociągową, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz oświetlenie uliczne. Sieć energetyczna i gazowa mogą być zrealizowane przez przedsiębiorstwa sieciowe, na podstawie zapotrzebowania zgłoszonego przez nabywcę.
Teren jest obecnie niezagospodarowany i stanowi grunt zasypowy, po dokonywanej przed laty eksploatacji gliny i żwiru.
Działka objęta jest Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną. Zgodnie z art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 20 października 1994 r. o specjalnych strefach ekonomicznych (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz. 482), zarządzającemu strefą przysługuje prawo pierwokupu nieruchomości położonych na obszarze strefy.

Cena wywoławcza nieruchomości: 90 000,00 zł

Wadium: 9 000,00zl - wpłata winna być uznana na rachunku gminy najpóźniej w dniu 27 sierpnia 2020 r.

Przetarg odbędzie się 3 września 2020 r. o godzinie 11.00, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz przy ul. Króla Stefana Batorego 6.

 Po więcej informacji kliknij: https://linkd.pl/sasr

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H