Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
12 Luty 2019
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
 

 Mamy drugi dzień ferii zimowych, ale warto pomyśleć już teraz nad letnim odpoczynkiem dla naszych pociech. Rokrocznie w ofercie Miasta znajduje się wyjazd do niezwykle urokliwego miejsca nad polskim morzem jakim jest ośrodek w Pleśnej. W dobie ekskluzywnych hoteli, drogich restauracji i objazdowych wycieczek autokarem to naprawdę fajna propozycja dla dzieci i młodzieży. Formuła odpoczynku, która uczy współpracy w grupie, pozwala na nawiązywanie nowych znajomości z rówieśnikami, ale także tego, że rekreacja nie musi oznaczać "leżenia bykiem" na plaży przez cały dzień jest znakiem firmowym miasta już od kilku dekad.

W tym roku dla Waszego komfortu chcielibyśmy zaproponować Wam niewielkie zmiany w procesie rekrutacji. Zapisy nie będą odbywać się w Urzędzie miasta, ale w Raciborskim Centrum Kultury przy ulicy Chopina 21. Ponadto będą miały miejsce w godzinach popołudniowych, dzięki czemu nie będziecie musieli brać wolnego, aby zapisać swoje dzieci na wyjazd.

Jak będzie wyglądać terminarz zapisów?

Rekrutacja na pierwszy turnus odbędzie się we wtorek 5 marca od godziny 16.00 do 19.00

Rekrutacja na drugi turnus odbędzie się w środę 6 marca od godziny 16.00 do 19.00

Rekrutacja na trzeci turnus odbędzie się w czwartek 7 marca od godziny 16.00 do 19.00

Podczas zapisów otrzymacie kartę kwalifikacyjną oraz dwa egzemplarze umowy. Te ostatnie należy wypełnić DRUKOWANYMI LITERAMI. Na formularzu umowy podany będzie również termin uiszczenia opłaty za obóz. Uiszczenie tej opłaty w przypisanym terminie jest warunkiem tego, aby dziecko mogło pojechać do Pleśnej.

Przypominamy również terminy samych turnusów:

1 turnus: 23 czerwca do 8 lipca 2019

2 turnus: 9 lipca do 24 lipca 2019

3 turnus: 25 lipca do 9 sierpnia 2019

 

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H