• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Konkurs na Wolontariusza i Koordynatora Wolontariatu Roku (..)

Konkurs na Wolontariusza i Koordynatora Wolontariatu Roku 2023

2023-10-30

Rusza nabór zgłoszeń do konkursów Wolontariusz Roku i Koordynator Wolontariatu Roku 2023 Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Podziękuj swojemu wolontariuszowi i doceń swojego koordynatora – zgłoś go w konkursie lub zgłoś się sam.

Konkurs na Wolontariusza Roku 2023 ma na celu promować aktywne i zaangażowane społecznie osoby, które wspierają działania organizacji i instytucji. Jest to bardzo dobra okazja do wyróżnienia i nagrodzenia wolontariuszy za ich ciężką pracę.

Do konkursu zgłaszani mogą być kandydaci w następujących kategoriach:

  • wolontariat indywidualny;
  • grupy wolontariackie;
  • szkolne koła wolontariatu.

REGULAMIN KONKURSU I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Założeniem konkursu na Koordynatora Wolontariatu Roku 2023 jest docenienie aktywnych i zaangażowanych koordynatorów wolontariatu, którzy podejmują działania związane z zarządzaniem wolontariatem w organizacjach, bądź instytucjach działających na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Do konkursu zgłaszani mogą być indywidualni koordynatorzy lub para/grupa koordynatorów, która wspólnie koordynuje wolontariat w danej organizacji lub instytucji na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada 2023 r. (środa) do godz. 15.00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 grudnia 2023 r. podczas Subregionalnej Gali Wolontariatu, zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Rydułtowskim Centrum Kultury „FENIKS”.

Organizatorami są: Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, Stowarzyszenie OLIGOS, Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego.

do góry