• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Kręć kilometry dla Raciborza i rywalizuj o atrakcyjne (..)

Kręć kilometry dla Raciborza i rywalizuj o atrakcyjne nagrody

2023-06-01
Promuj jazdę rowerową w ramach Rowerowej Stolicy Polski
Promuj jazdę rowerową w ramach Rowerowej Stolicy Polski

To już dzisiaj! Zapraszamy do udziału w zabawie o nazwie Rowerowa Stolica Polski. Jak co roku spotykamy się na trasach i kręcimy kilometry dla Raciborza, tym razem 62 miasta wezmą udział w rywalizacji.

Rywalizacja i promowanie aktywnego stylu życia

Żeby wziąć udział w Rowerowej Stolicy Polski i dołożyć swoją cegiełkę do wyniku swojego miasta/gminy wystarczy rower i smartfon. Zainstalowanie darmowej aplikacji Aktywne Miasta z właściwego dla siebie sklepu, w której dołączamy do rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski”, wystarczy, by kręcić kilometry. W kolejnym kroku wybieramy miasto lub gminę, dla której będziemy zbierać przejechane kilometry.

Aby jeszcze lepiej motywować się do jazdy na rowerze, przygotowaliśmy podgrupy, czyli rywalizacja szkół. Pierwsze trzy osoby w ogólnej rywalizacji rowerzystek i rowerzystów otrzymają atrakcyjne nagrody.

Celem projektu jest przede wszystkim propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej, promocja jazdy rowerem jako alternatywnego środka transportu, wdrażanie idei „smart city” w miastach. Do zobaczenia na rowerowych trasach!

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2023-06-01 Plakat.pdf
ilość pobrań: 10
Plakat.pdf 2.61MB zobacz

do góry