• Język migowy
 • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Licytacje WOŚP Racibórz na Allegro

Licytacje WOŚP Racibórz na Allegro

2022-01-20
 

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w jubileuszowym 30 WOŚP-ie. Mamy nadzieję, że w dniu Finału, w niedzielę 30 stycznia będziecie z nami na raciborskim rynku. Rozkład wydarzeń tego dnia poniżej. Ale teraz możecie już licytować różne ciekawe rzeczy na WOŚP-owym Allegro i w ten sposób już przed finałem grać z Orkiestrą oraz dołożyć swój kamyczek do WOŚP-owego ogródka. A mamy ponad 100 przedmiotów wystawionych na aukcję, w tym sporo wyjątkowych i nietuzinkowych rzeczy i cały czas coś nowego dochodzi.

Sporym zainteresowaniem i wysokie kwoty osiąga „gotowanie szefa kuchni w Twoim domu”, tatuaż czy wino z winnicy Stinga z osobistą dedykacją Marcina Kydryńskiego. Przekrój przedmiotów jest bardzo różnorodny: od domku dla samotnych pszczół, przez piękne przedmioty rękodzielnicze (w tym przekazane m.in. przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej),  ręcznie wykonaną biżuterię, świece, vouchery na zabiegi pielęgnacyjne w raciborskich salonach, lekcje tańca z M. Krzykałą, M. Dziedzic czy A. Piechą, grafiki, treningi personalne ze sportowcami, w tym M. Brzostek, sesje foto, wyjątkowe fotografie: Wielka Mgławica w Orionie uchwycona pod Modzurowem czy zdjęcie z Afryki autorstwa M. Kydryńskiego, zwiedzanie parlamentu z posłanką G. Lenartowicz. Mamy również ciekawe usługi: oprawę muzyczną wyjątkowego wydarzenia rodzinnego w wykonaniu E. Skrzymowskiej,  naukę języka czeskiego, masaże, intro nurkowe, pieczenie torów czy mycie okien przez dobre matki. Tradycyjnie wystawiamy również zestawy piwa raciborskiego, kursy strzeleckie czy gadżety WOŚP-owe. Dla łowców autografów mamy koszulki, plakaty, kubki i książki z autografami muzyków i sportowców. Na licytację trafiła nawet figurka Jurka Owsiaka wykonana na szydełku przez babcię Bożenę!

Zatem jest w czym wybierać, każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie i w ten sposób zasili szczytny cel.

Wszystkie przedmioty znajdziecie tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/wospraciborz

Licytacje trwają do dnia finału czyli 30 stycznia włącznie, ale każda aukcja kończy się o różnej godzinie. Pamiętajmy o tym obserwując swój ulubiony fant na licytacji.

Część licytacji odbędzie się na scenie na rynku w dniu finału. Będziemy o tych przedmiotach jeszcze informować, ale już teraz możemy zdradzić, że będzie to m.in. koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem czy obraz wiceprezydenta Dawida Wacławczyka przywieziony z podróży po Azji.

Wydarzenie Finału WOŚP Racibórz dostępne tutaj: https://www.facebook.com/events/1273744726371170

Osobiste zaproszenie Jurka Owsiaka na raciborski Finał:

 

Aktualności z życia WOŚP znajdziecie na:  https://www.facebook.com/wosp.raciborz

 

PROGRAM XXX FINAŁU WOŚP RACIBÓRZ, 30 stycznia 2022

 

Raciborski rynek

 • 13:00 – 16:00 pokazy OSP Racibórz (Sudół, Miedonia, Brzezie, Markowice): pokazy sprzętu strażackiego i ratownictwa technicznego, pierwsza pomoc, zwiedzanie wozów strażackich
 • 13:00 – 14:00 zabawy z Ciocią Klocią (konkurencje rodzinne)
 • 14:00-14:30 – morsowanie w basenie
 • 14:00 –16:00 Drengowie Znad Górnej Odry (pokazy walk)
 • od 15:00 degustacja wojskowej grochówki od firmy Ernestyn Janeta
 • 16:00 – koncert zespołu Kamilia Krawczyk (pop)
 • 17:00 – licytacje cz. 1
 • 17:30 – rozgrzewka zumbą z Joanną Dudkiewicz
 • 18:00 – licytacje cz.2
 • 18:30 –  koncert Sari Ska Band (ska, reggae)
 • 20:00 – światełko do nieba z Labareda Fire Show- pokaz tańca z ogniem

 

Raciborskie Centrum Kultury, RDK, ul. Chopina 21:

 • godz. 10:00 – 15:00 - akcja krwiodawstwa (sala I piętro)
 • godz. 10:00-15:00  - DKMS rejestracja potencjalnych dawców szpiku (korytarz I piętro)

 

Bank Spółdzielczy w Raciborzu, ul. Klasztorna 3 - Rozliczanie skarbonek

 

*Bezpłatne badania przesiewowe wzroku – salon optyczny w Kauflandzie

do góry