Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
09 Październik 2019
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
Stanisław Karczewski z wizytą w Raciborzu
Stanisław Karczewski z wizytą w Raciborzu

Trzecia osoba w państwie, Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Stanisław Karczewski odwiedził Racibórz. Marszałek przyjechał na zaproszenie wiceministra energii, senatora Adama Gawędy, prezydenta Raciborza Dariusza Polowego i starosty raciborskiego Grzegorza Swobody.

Marszałek jest od kilku tygodni w trasie. Jak mówił podczas spotkania – To okazja i przyjemność by zobaczyć co się dzieje i zmienia w Polsce, a czego z poziomu Warszawy po prostu nie widać.- Zamek to prawdziwa perła. - Gratuluję i zazdroszczę. Gratuluję także realizowanej u Was największej inwestycji hydrotechnicznej w kraju. - mówił Stanisław Karczewski.

- Nie da się przecenić wartości osobistych kontaktów i relacji. One prędzej, czy później zaowocują. W Raciborzu już widać efekty tej współpracy i to zarówno pomiędzy poszczególnymi szczeblami samorządu, jak i z administracją centralną.- powiedział podczas spotkania prezydent Raciborza Dariusz Polowy.

Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego i miało charakter otwarty dla wszystkich mieszkańców. Była to pierwsza wizyta Marszałka Senatu w naszym mieście.

Wizyta Marszałka Senatu

9 październik 2019 20 zdjęć

Historyczna wizyta Marszałka Senatu w Raciborzu. Stanisław Karczewski spotkał się z mieszkańcami Raciborza i powiatu na Zamku Piastowskim.Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H