Poznaj terminy zapłaty opłat rocznych z tyt. przekształcenia prawa użytkowania wieczystego2 marca rusza nabór do przedszkoli. Dowiedz się więcej !
Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
18 Wrzesień 2019
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
Zgłoś swój biznesplan i wygraj 5 000 zł
Zgłoś swój biznesplan i wygraj 5 000 zł

Jesteś mieszkańcem Raciborza ? Masz pomysł na biznes ? Weź udział w konkursie „Na najlepszy biznesplan” i wygraj 5 000zł!

Celem Konkursu jest wybór najciekawszych pomysłów na prowadzenie działalności gospodarczej w mieście Racibórz oraz promocja przedsiębiorczych postaw wśród mieszkańców Raciborza.

Opisz swój pomysł na biznes, wypełnij wszystkie dokumenty (Formularz Rekrutacyjny) i zgłoś udział w konkursie do 12 listopada 2019 roku.

Wszystkie zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości znajdującego się w Ośrodku Współpracy Gospodarczej w Raciborzu, przy ul. Stefana Batorego 7 (II piętro).
Formularze będą przyjmowane podczas dyżurów Inkubatora.
Przypominamy, że do konkursu nie mogą być zgłaszane pomysły biznesowe oraz biznesplany laureatów z poprzednich edycji.


Konkurs składa się z V etapów:


I. etap pierwszy – przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Konkursie i indywidualne doradztwo od 26 sierpnia do 12 listopada 2019 r.;
II. etap drugi – ocena formalna zgłoszonych biznesplanów w formie modeli biznesowych od 13 listopada do 19 listopada 2019 r.;
III. etap trzeci - wybór przez Komisję Konkursową najlepszych biznesplanów w formie modeli biznesowych od 20 listopada do 26 listopada 2019 r. i zakwalifikowanie ich do Wielkiego Finału Konkursu;
IV. etap czwarty – od 27 listopada do 09 grudnia 2019 r. – szkolenie z pitchowania oraz indywidualne doradztwo biznesowe dla finalistów konkursu;
V. etap piąty – Wielki Finał Konkursu na Najlepszy Biznesplan w formie modelu biznesowego, który odbędzie się 11 grudnia 2019 roku.

Udział w Konkursie jest bezpłatny.
Więcej szczegółowych informacji znajduje się w zakładce regulamin.

Konkurs organizowany jest przez Inkubator Przedsiębiorczości w Ośrodku Współpracy Gospodarczej w Raciborzu prowadzony przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.

Kontakt Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu
ul. Batorego 7, pok. 4 (II piętro), 47-400 Racibórz
tel.: 791 761 057 |

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H