Nabory na stanowiska urzędnicze w Wydziale Inwestycji i Urbanistyki Urzędu Miasta Racibórz
2025-02-14
Do 3 marca 2025 r. trwają nabory na wolne stanowiska urzędnicze w Wydziale Inwestycji i Urbanistyki Urzędu Miasta Racibórz. Swoje kandydatury można zgłaszać na stanowiska:
- podinspektora ds. inwestycji i remontów w zakresie obiektów kubaturowych i dróg w Wydziale Inwestycji i Urbanistyki,
- podinspektora ds. inwestycji i remontów w zakresie sieci i instalacji sanitarnych w Wydziale Inwestycji i Urbanistyki.
Szczegóły naborów w załącznikach.
| Format | Data publikacji / aktualizacji | Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) | Pobierz | Zobacz |
|---|---|---|---|---|
| Kategoria: Aktualności | ||||
| doc | 2025-02-14 |
ogłoszenie o naborze WIiU 1.doc
ilość pobrań: 68
|
ogłoszenie o naborze WIiU 1.doc 74KB | - |
| doc | 2025-02-14 |
ogłoszenie o naborze WIiU 2.doc
ilość pobrań: 78
|
ogłoszenie o naborze WIiU 2.doc 74.5KB | - |