• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Nowy system miejskiej informacji kulturalnej w Raciborzu

Nowy system miejskiej informacji kulturalnej w Raciborzu

2024-02-21

Od roku Miasto Racibórz konsekwentnie wprowadza spójny system identyfikacji wizualnej. Przygotowanie odpowiednich materiałów graficznych oraz wyposażenie naszych placówek w jednolite elementy identyfikacyjne przyczyni się do wzmocnienia wizerunku Raciborza i poprawy jego rozpoznawalności.

Jednym z nowych elementów jest wprowadzony niedawno system informacji kulturalnej na sieci monitorów wyświetlających informacje o imprezach organizowanych przez Urząd Miasta, jednostki miejskie i organizacje pozarządowe, którego celem jest ujednolicenie sposobu informowania o wydarzeniach organizowanych w Raciborzu i dotarcie z informacją kulturalną do szerszego grona mieszkańców.

System znajduje się już m.in. w naszych bibliotekach, Muzeum, Visit Racibórz, Strefie Odkrywania Wyobraźni Aktywności SOWA, Domu Kultury "Strzecha", Ośrodku Sportu i Rekreacji, przed Urzędem Miasta, a nawet w Wodociągach Raciborskich.

Liczymy na to, że dzięki nowemu elementowi promocji życia kulturalnego, imprezy i wydarzenia sportowe, będą cieszyły się jeszcze większą frekwencją.

7 zdjęć

Nowy system miejskiej informacji kulturalnej w Raciborzu

do góry