Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
13 Czerwiec 2019
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
 

Szkoła Podstawowa nr 5 w Studziennej, dzielnicy Raciborza przestawiła dziś (13 czerwca) pięć koncepcji na rozbudowę swojej bazy sportowej. Koncepcje te to prace dyplomowe wychowanków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

Prezentacja koncepcji dla sali gimnastycznej oraz otoczenia SP5 odbyła się w sali gimnastycznej szkoły. Została połączona z małą konferencją prasową. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu: prezydent Dariusz Polowy wraz z zastępcą Michałem Fitą, przewodniczący Rady Miasta Leon Fiołka oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Krzysztof Żychski.

Inicjatorami wydarzenia była dyrekcja SP5 oraz Stowarzyszenie na rzecz rozwoju dzielnicy Studzienna. Przedstawione wizualizacje nowych obiektów zrobiły na wszystkich zebranych duże wrażenie. Niestety projekty te nie zawierały kosztorysu, co znacznie utrudnia prognozowanie terminu ich realizacji. Pomimo tego prezydent Dariusz Polowy chwalił sam pomysł, aby z wyprzedzeniem myśleć i przygotowywać się do tak dużych inwestycji.

W galerii zdjęć załączono również wizualizacje koncepcji studentów PWSZ. Na stronie internetowej SP5 (klik), do 30 czerwca można głosować na najlepszą z nich.

Pomysły na Szkołę nr 4 w Studziennej

13 czerwiec 2019 11 zdjęć

Szkoła Podstawowa w Studziennej przestawiła dziś pięć koncepcji na rozbudowę swojej bazy sportowej. Koncepcje te to prace dyplomowe wychowanków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H