Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
19 Luty 2021
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
 

Kolejne nagrody sportowe Prezydenta Raciborza trafiły dziś do zawodników i zawodniczek trenujących w Ludowym Klubie Sportowym „Dąb” Brzeźnica. W siedzibie klubu ze sportowcami i zarządem spotkał się Dominik Konieczny zastępca prezydenta Raciborza.

Zawodnicy, trenerzy i zarząd LKS Dąb Brzeźnica z z-cą prezydenta Raciborza Dominikiem Koniecznym

Nagrody Prezydenta Raciborza za wysokie wyniki sportowe w 2020 r. otrzymali:

Patryk Ołenczyn - II m. w Pucharze Polski Seniorów


 

Sebastian Jezierzański - I m. w Mistrzostwach Polski Seniorów


 

Mateusz Kampik - III m. w Mistrzostwach Polski Seniorów


Kamila Kasprów - II m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży


 

Julia Michniewicz - III m. W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

 Przed wręczeniem nagród za wysokie osiągnięcia sportowe w 2020 roku zastępca włodarza Raciborza pogratulował sukcesów sportowych zarówno zawodnikom jak i trenerom. - Sukcesy nie przychodzą same. Sukces poprzedza ciężka praca, cierpliwość i pokora. Jestem i zawsze byłem pod ogromnym wrażeniem tego co wspólnymi siłami udaje Wam się osiągać w LKS Dąb Brzeźnica. To mały klub o wielkiej historii i z wynikami, których wielu może Wam jedynie pozazdrościć - mówił wiceprezydent Raciborza Dominik Konieczny. Był czas na rozmowy z zawodnikami, obejrzenie treningu, zwiedzenie klubu i zgłębienie historii zapasów w Brzeźnicy. W spotkaniu uczestniczył także prezes honorowy klubu Janusz Gałązka oraz przedstawiciel Gminy Rudnik Zygmunt Kandora.


Poza nagrodami indywidualnymi prezydent Konieczny przekazał również upominek dla całego klubu na ręce wieloletniego prezesa Huberta Skorni.

Przypomnijmy. LKS „Dąb” Brzeźnica, to klub który w przyszłym roku świętować będzie 70-lecie działalności. Od lat systematycznie wychowuje zawodników i zawodniczki, którzy stają na najwyższych stopniach podium najważniejszych imprez sportowych i reprezentują Polskę na arenach zagranicznych.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy powodzenia!

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H