Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
14 Sierpień 2019
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
Na zdjęciu Jiri Tkac oraz prezydent Dariusz Polowy
Na zdjęciu Jiri Tkac oraz prezydent Dariusz Polowy

W raciborskim Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie przedstawicieli Wód Polskich oraz odpowiednika tej instytucji po stronie czeskiej, Powodi Odry. Rozmawiano na temat zacieśnienia współpracy i obecnego stanu zabezpieczeń przeciwpowodziowych.

Na zaproszenie Prezydenta Miasta Racibórz Dariusza Polowego odpowiedzieli Łukasz Lange, dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach oraz Jiri Tkac, dyrektor Powodi Odry. Rozmowy dotyczyły zacieśnienia współpracy między instytucjami, szczególnie w zakresie ochrony przeciwpowodziowej. Była to również okazja do pogłębienia osobistych relacji między przedstawicielami wymienionych organizacji. To szczególnie istotne ze względu na to, iż Jiri Tkac jest dyrektorem Powodi Odry od maja 2019 r.

Goście podziękowali prezydentowi Dariuszowi Polowemu za organizację spotkania, udostępnienie miejsca oraz merytoryczną pomoc pracowników UM Racibórz.

Rozmowy o ochronie przeciwpowodziowej w Raciborzu

14 sierpień 2019 4 zdjęć

W raciborskim Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie przedstawicieli Wód Polskich oraz odpowiednika tej instytucji po stronie czeskiej, Powodi Odry.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H