Poznaj terminy zapłaty opłat rocznych z tyt. przekształcenia prawa użytkowania wieczystego2 marca rusza nabór do przedszkoli. Dowiedz się więcej !
Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
07 Listopad 2019
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
Spotkania z mieszkańcami będą kontynuowane w 2020 roku
Spotkania z mieszkańcami będą kontynuowane w 2020 roku

Prezydent Dariusz Polowy odbył 12. spotkań z mieszkańcami raciborskich dzielnic. Były to spotkania dotyczące przyszłorocznego budżetu oraz bieżących spraw miasta. 6 listopada podczas ostatniej wizyty w dzielnicach wypowiedzieli się mieszkańcy Obory.

Głównymi tematami zebrania w dzielnicy Obora była strategia miasta w walce ze smogiem. Mieszkańcy dopytywali o szczegóły ustaleń komisji ds. czystego powietrza. Sugerowali większy nacisk na edukację innych raciborzan w kwestii poprawnego palenia w piecach, tzw. metodą „od góry”.

Drugim ważnym tematem spotkania było ograniczenie prędkości oraz ruchu na ulicach dzielnicy. Jedna z propozycji dotyczyła budowy toru wyścigowego w Raciborzu.

Ponadto mieszkańcy rozmawiali z prezydentem o zmianach organizacji ruchu przy remontach drogowych i na ścieżkach rowerowych.

Prezydent Dariusz Polowy zapowiedział kontynuację spotkań z mieszkańcami w przyszłym roku. Uwagi raciborzan są podstawą do budowy planu inwestycji dla miasta i dzielnic.

Spotkanie prezydenta z mieszkańcami dzielnicy Obora

7 listopad 2019 4 zdjęć

6 listopada podczas ostatniej wizyty prezydenta Dariusza Polowego w dzielnicach Raciborza wypowiedzieli się mieszkańcy Obory.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H