• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Spotkanie z Markiem Śledziem w raciborskiej bibliotece

Spotkanie z Markiem Śledziem w raciborskiej bibliotece

2023-05-16
 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Dyrektorem i Głównym Trenerem Akademii Legii Warszawa Markiem Śledziem, które odbędzie się w środę 17 maja o godz. 17.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 w Raciborzu.

W ramach programu odbędzie się dyskusja dotycząca szkolenia w akademii piłkarskiej, udziału rodziców we wspieraniu tego procesu oraz roli edukacji i jej zakresu w rozwoju zawodnika i trenera. Specjalnie z myślą o trenerach zostanie omówiony temat: "Decyzyjność w fazach przejściowych" oraz prezentacja projektu Akademii Legii Warszawa.

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich osób zainteresowanych piłką nożną od zawodników i ich rodziców, przez trenerów, działaczy i kibiców piłkarskich. Będzie możliwość zadawania pytań i aktywnego udziału w dyskusji.

Marek Śledź uznawany jest za jednego z najbardziej kompetentnych specjalistów w kwestii szkolenia zawodników oraz organizacji i zarządzania strukturami akademii piłkarskich w Polsce. Wcześniej pełnił m.in. funkcję dyrektora Akademii Rakowa Częstochowa i Lecha Poznań. Od września do grudnia 2019 roku regularnie wizytował w Raciborzu, szkoląc lokalnych trenerów, a w 2022 roku przekazał raciborskiej Akademii Nauk Stosowanych program kształcenia trenerów na specjalności Trener Piłki Nożnej, którą będą mogli wybrać studenci trzeciego roku studiów na kierunku Wychowanie fizyczne.

 

 

 

 

 

do góry