Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
12 Maj 2020
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
Bieg bez Granic w nowej formule
Bieg bez Granic w nowej formule

W związku z obecną sytuacją i przedłużającymi się utrudnieniami spowodowanymi COVID-19 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu postanowił zmienić formułę Biegu bez Granic na bieg wirtualny. Dlatego serdecznie zaprasza wszystkich miłośników aktywności fizycznej do udziału w „E–Biegu bez Granic”.


Uczestnicy wydarzenia pomiędzy 11.05.2020 r. a 31.05.2020 r. pokonują dystans 10 km, na dowolnie wybranej trasie, dowolną dyscypliną: marsz Nordic Walking, bieg, spacer, wędrowanie. Każdy zgłoszony po zakończonej akcji otrzyma pamiątkowy medal, który będzie stanowił kolejną część medali z cyklu 4Biegi Racibórz.
Opłata startową wynosi 25 zł. Można ją uiścić przelewem na konto OSiRu lub w przypadku braku możliwości osobiście w Krytej Pływalni H2Ostróg.


Zapisów dokonujemy drogą mailową ( – podajemy imię, nazwisko, datę urodzenia), osobiście w Krytej Pływalni H2Ostróg lub telefonicznie – 32/415-37-17.


Oprócz udziału w samym biegu można wziąć udział w trzech konkursach towarzyszących: „Wygrana mierzona kilometrami”, „Zmaluj swój numer startowy”  oraz „Zdjęcia z przebiegnięcia” – szczegóły w regulaminie.

 
W terminie do 05.06.2020 należy przesłać swój wynik w postaci zrzutu ekranu (screena), zdjęcia z aplikacji lub zdjęcia zegarka z widocznym dystansem, czasem i datą mailowo na adres lub na profil FB OSiR Racibórz - mile widziane fotki.


Drodzy biegacze mając na uwadze obecną sytuację związaną z obecnością koronawirusa pamiętajcie o podstawowych zasadach bezpiecznego biegania: poruszamy się w mało uczęszczanych miejscach, zachowujemy odstęp min. 2 metry, nie biegamy w grupach, zasłaniamy twarz (wyjątek teren leśny).
Serdecznie zapraszamy do udziału.

/OSiR/

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Klauzula informacyjna RODO.pdf 20-05-12 12:45 0.96MB pobierz plik: Klauzula informacyjna RODO.pdf
doc Regulamin E - Bieg bez Granic 2020 (1).doc 20-05-12 12:45 902KB pobierz plik: Regulamin E - Bieg bez Granic 2020 (1).doc

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H