Wywieś flagę 2 i 3 maja!
2011-04-29
2 maja będziemy obchodzić Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – święto państwowe obchodzone w Polsce od 2004 roku. 3 maja świętować będziemy kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W dniach 2 i 3 maja Mirosław Lenk Prezydent Miasta zachęca wszystkich mieszkańców Raciborza do wywieszenia flagi narodowej. Zaakcentujmy tym sposobem nasz patriotyzm i poszanowanie naszej niepodległości.