do góry
Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
18 Maj 2017
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia
 

Zakład Zagospodarowania Odpadów reagując na oczekiwania klientów wprowadza na rynek dwa nowe produkty, które naprawdę mogą się przydać działkowcom, albo osobom które decydują się na drobne roboty budowlane.

Pierwsza usługa, którą proponuje ZZO to sprzedaż kompostu. Jest to produkt o nazwie RAKOR. Kompost ten jest w 100% naturalny, tworzony na bazie liści, traw i gałęzi. Jest on idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wzbogacić lekką i ubogą w próchnicę glebę w materię organiczną. Zastosowanie takiego kompostu bez wątpienia przyczyni się do poprawy właściwości fizycznych, chemicznych i biologicznych ziemi. Kompost jest sprzedawany luzem lub w workach typu "Big Bag" o pojemności 1m3. Cena usługi zawiera cenę kompostu oraz transportu pod wskazany adres. Jeśli klient będzie chciał otrzymać kompost w worku typu "Big Bag" doliczana jest również cena pakowania.

Drugą usługą, którą oferuje Zakład Zagospodarowania Odpadów jest odbiór odpadów takich jak: czysty gruz poremontowy (zarówno ceglany jak i betonowy), odpady zielone z ogrodów, ziemia. W cenę usługi wliczony jest transport, który jest darmowy, jeśli mieszkamy w granicach miasta Racibórz lub w tzw. strefie I. W przypadku pozostałych lokalizacji doliczane są koszty transportuzgodnie z taryfą dla danej strefy. Odpady są odbierane w workach typu "Big Bag", które należy wcześniej zakupić w Punkcie Obsługi Klienta przy ulicy Rybnickiej 125 w Raciborzu.

Zapraszamy do skorzystania z usług ZZO zauważając jednocześnie, że usługi są dostepne od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00 i w sobotę od 7.00 do 13.00.

Ze szczegółowymi infrmacjami na temat wszystkich usług ZZO można zapoznać się na stronie www.mso.bipraciborz.pl. Podany tam jest również cennik usług.

 

 

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H