• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Sukcesy SKAZY na OSTRAVA Grand Prix 2023!

Sukcesy SKAZY na OSTRAVA Grand Prix 2023!

2023-10-25

Tak jak było zapowiadane na XII Gali Zespołu Tanecznego SKAZA przed tancerzami grup SKAZA PRO FUTURE i SKAZA PRO, które tańczą modern&contemporary pod czujnym okiem trenerki i choreografki Martyny Tuckiej, prawdziwy maraton zawodów tanecznych. W niedzielę tj. 22 października zarówno soliści, duety jak i formacja brały udział w zawodach tanecznych OSTRAVA DANCE Grand Prix 2023, pod patronatem WADF.

Pierwszy wyjazd po wakacyjnej przerwie i od razu takie sukcesy, zarówno wśród solistek, jak i duetów. Także formacja seniorek ze SKAZA PRO wróciła z 1 miejscem.

Oto lista zwycięzców: 

Kategoria: Junior

Milena Mizioch – 1 miejsce

Milena Liszka – 2 miejsce (jazz)

Anna Jakosz – 3 miejsce

Antonina Bencal –  4 miejsce

Duet: Antonina Bencal i Marcela Polednik – 3 miejsce

 

Kategoria: Youth

Maja Szpunar –2 miejsce

Helena Nieckarz – 3 miejsce

Duet: Klaudia Rycka i Miriam Polednik – 1 miejsce

 

Formacja: SKAZA PRO – 1 miejsce (Klaudia Rycka, Helena Nieckarz, Maja Szpunar, Miriam Polednik, Antonina Bencal, Marcela Polednik, Nadia Nienadowska)

 

Serdecznie gratulujemy zarówno tancerkom takich sukcesów, jak i trenerce za przygotowanie oraz piękne i spektakularne choreografie.

Kolejne Mistrzostwa na które już w najbliższe dwa weekendy wyjeżdżają zdolne tancerki to: Busko Zdrój- turniej tańca Polskiej Federacji Tańca oraz Rybnik – „Magia Tańca”.

Trzymamy kciuki!

 

do góry