Strona główna Dla młodego biznesu

Racibórz. Tam, gdzie rodzi się sukces.

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to zawsze ryzyko, na którego podjęcie nie każdy ma odwagę. „Bycie na swoim” wymaga zawsze elastyczności i dynamiki. Wymaga tego wszystkiego co dzisiaj tak często nazywamy kreatywnością i innowacyjnością. Dlatego w Raciborzu tak bardzo stawiamy na młodego przedsiębiorcę. Chcemy, aby Wasze firmy się rozwijały, abyście zwiększali swoje zyski, produkcję swoich towarów i usług i zatrudniali nowych pracowników.

Wiemy, że zwłaszcza początki bywają trudne, że będziecie często musieli borykać się z potrzebą pozyskania środków, informacji, narzędzi promocji czy kontaktów biznesowych. Dlatego chcemy Wam w tym pomóc. W magistracie działa Referat Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora. Na trzecim piętrze budynku Urzędu Miasta zawsze znajdziecie pomocną dłoń, wsparcie i dobrą radę.

Ruszyliśmy z programem „Lokale na start”.
W Raciborzu nie będziecie mieli żadnego problemu z uzyskaniem bezpłatnego miejsca na rozwinięcie skrzydeł. Na mocno preferencyjnych warunkach wynajmujemy hale. Potrzebujecie magazynów lub przestrzeni produkcji? Udostępniamy je Wam.

Szukacie reklamy?
Prowadzony przez nas katalog firm online to idealne miejsce na promocję własnej działalności.

Jeśli interesuje Was życie gospodarcze miasta, zmiany przepisów i to wszystko co „w przedsiębiorczej trawie piszczy” zapraszamy  na stronę przedsiebiorczyraciborz.pl

Pomożemy Wam również w poszukiwaniu kapitału. W każdym miesiącu organizujemy środę z funduszami, dzięki której dowiecie się jak sięgnąć po unijne pieniądze.

Zainwestujcie w Raciborzu i w Racibórz.


Zachęcamy do rozpoczęcia działalności gospodarczej właśnie w Raciborzu. To świetne miejsce, by wystartować w biznesie.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H