Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
19 Czerwiec 2019
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
 

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku ogłasza nabór firm wykonawczych w ramach projektu pn. „Łączymy z energią” – montaż instalacji OZE dla budynków mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Oferta Wykonawcy może dotyczyć modernizacji systemów grzewczych kotłów na pelet, montażu instalacji fotowoltaicznej oraz montażu pompy ciepła.

Wykonawcą instalacji OZE w ramach w ramach projektu -“Łączymy z energią“ może być każdy podmiot spełniający poniższe wymagania:

- prowadzi działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, w innym kraju Unii Europejskiej lub innym kraju Europejskiego Obszaru Gospodarczego,

- posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie,

- posiada odpowiednie zasoby kadrowe i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

- dysponuje urządzeniami zgodnymi z wymaganiami projektu.

Organizatorem naboru jest Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku ul. Rudzka 13 C 44-200 Rybnik tel. 32 421 21 49.

Inwestycję należy zrealizować do 31 grudnia 2021

Oferty należy składać za pośrednictwem poczty lub osobiście w Biurze Związku przy ul. Rudzka 13C, 44 – 200 Rybnik w zaklejonych kopertach z dopiskiem: Oferta wykonawcy do projektu „Łączymy z energią" - montaż instalacji OZE dla budynków mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.


Osoba uprawniona do kontaktu:
Katarzyna Palki – tel. 32 421 21 49, e-mail:
Szczegółowe informacje oraz załączniki dostępne są na stronie:https://www.raciborz.pl/dla_mieszkancow/Laczymy_z_energia

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H