• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/Paweł Tkaczyk już w środę w Raciborzu!

Paweł Tkaczyk już w środę w Raciborzu!

 


Jedna z legend polskiego marketingu Paweł Tkaczyk zawita do nas już w środę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych raciborzan na spotkanie z "Batmanem" komunikacji biznesowej na godzinę 18.00 w restauracji "Raciborska Piwnica'. Tkaczyk to uznana w Polsce marka, jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania w budowaniu wizerunku, technik sprzedażowych i brandingu. Jest autorem cenionych publikacji, wśród których na ekspertach w branży wyraźne wrażenie zrobiła "Grywalizacja".

Doświadczenie i wiedza Pana Tkaczyka mogą stanowić bezcenne źródło inspiracji, dla tych którzy cenią sobie nowe i świeże spojrzenie w biznesie.

Organizatorem wydarzenia jest Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu. Udział w wykładzie jest bezpłatny. Uczestnictwo wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji poprzez serwis evenea.pl: Otwarty wykład Pawła Tkaczyka.

Innowacyjne podejście do przedsiębiorczości, kreatywność, możliwość czerpania z wielu rodzajów mediów elektronicznych to zagadnienia, które warto znać, jeśli chce się prowadzić sprawnie funkcjonującą działalność gospodarczą. Dlatego zapraszamy na spotkanie!

.

.

do góry