Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
10 Kwiecień 2017
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
 


Jedna z legend polskiego marketingu Paweł Tkaczyk zawita do nas już w środę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych raciborzan na spotkanie z "Batmanem" komunikacji biznesowej na godzinę 18.00 w restauracji "Raciborska Piwnica'. Tkaczyk to uznana w Polsce marka, jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania w budowaniu wizerunku, technik sprzedażowych i brandingu. Jest autorem cenionych publikacji, wśród których na ekspertach w branży wyraźne wrażenie zrobiła "Grywalizacja".

Doświadczenie i wiedza Pana Tkaczyka mogą stanowić bezcenne źródło inspiracji, dla tych którzy cenią sobie nowe i świeże spojrzenie w biznesie.

Organizatorem wydarzenia jest Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu. Udział w wykładzie jest bezpłatny. Uczestnictwo wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji poprzez serwis evenea.pl: Otwarty wykład Pawła Tkaczyka.

Innowacyjne podejście do przedsiębiorczości, kreatywność, możliwość czerpania z wielu rodzajów mediów elektronicznych to zagadnienia, które warto znać, jeśli chce się prowadzić sprawnie funkcjonującą działalność gospodarczą. Dlatego zapraszamy na spotkanie!

.

.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H