• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/Paweł Tkaczyk oczarował raciborskich przedsiębiorców

Paweł Tkaczyk oczarował raciborskich przedsiębiorców

Paweł Tkaczyk to znany i niezwykle ceniony w Polsce specjalista w dziedzinie marketingu. Jest autorem kilku pozycji książkowych poświęconych przede wszystkim strategii komunikacji w biznesie. Zajmuje się przede wszystkim storytellingiem, czyli opowiadaniem pewnego rodzaju historii o produkcie i o wlasnej firmie w taki sposób, by były one jak najlepiej postrzegane na rynku zarówno przez konsumenta, jak i przez potencjalnych partnerów biznesowych.

 

Wczoraj o 18.30 wykład otwarty Pana Tkaczyka zgromadził w sali restauracji "Piwnica Raciborska" dziesiątki osób, które przyszły uslyszeć, jak nowe sposoby komunikacji mogą wpłynąć na lepsze ugruntowanie się na rynku. Salę wypełnili młodzi przedsiębiorcy, którzy z dużym zainteresowaniem słuchali wykładu marketera o sposobach komunikowania się, typach osobowości spotykanych w rozmowach biznesowych i adekwatnych do tych typów strategiach komunikowania się w dane sytuacji. Pan Tkaczyk prowadził spotkanie w sposób niestandardowy, odległy od przyjętej formuły wykładu otwartego. Dzięki temu udało mu się bardzo szybko zrobić duże wrażenie na odbiorcach i pokazać, że oryginalość jest bardzo cenioną wartością na rynku. Pan Tkaczyk swój wykład ilustrował niezwykle sugestywnymi przykładami np. posiłkując się wypowiedziami na temat radziecko - amerykańskiego wyścigu kosmiecznego i wpływu komunikacji na przebieg tych zmagań oraz wniosków, jakie można z tych wydarzeń wyciągnąć we własnej działalności biznesowej.

 

Wykład Pawła Tkaczyka poprzedzony był krótkim słowem wstępnym zastępcy Prezydenta Miasta Wojciecha Krzyżeka, który wspomniał także o świętowanym w tym roku jubileuszu 800 lecia miasta i roli, jaką odgrywał handel dla Raciborza w dziejach. Głos zabrał także menadżer Inkubatora Przedsiębiorczości Radosław Knesz, który wskazał na działania prowadzone przez inkubator wraz z urzędem Maista w celu wsparcia lokalnej małej i średniej przedsiębiorczości.

do góry