• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/Prezentacja terenów inwestycyjnych przy ul. Cecylii i (..)

Prezentacja terenów inwestycyjnych przy ul. Cecylii i Gospodarczej

2017-10-17
 

 


 Warunkiem skutecznego pozyskiwania inwestorów jest nie tylko tworzenie nowych terenów, czy oferowanie atrakcyjnych warunków potencjalnym przedsiębiorcom w specjalnie wydzielonej strefie ekonomicznej. Nawet najlepszy produkt trzeba też dobrze zaprezentować. Zobaczcie jak robi to miasto Racibórz!

Przedstawiamy Państwu prezentację multimedialną przedstawiającą tereny inwestycyjne zlokalizowane przy ul. Cecylii/Gospodarczej, która została zaprezentowana przez Prezydenta Miasta Racibórz Mirosława Lenka podczas II Forum Gospodarczego.

PREZENTACJA

Prezentacja zawiera podstawowe informacje istotne dla potencjalnego inwestora. Informacje związane z lokalizacją Raciborza, dane statystyczne, odległości oraz interaktywną mapę połączeń kolejowych, drogowych i lotniczych. Na prezentacji można sprawdzić odległości, czas przejazdu, oraz zobaczyć pełną ofertę miasta. Interaktywna mapa jest oparta o ogólnie dostępne mapy internetowe.

Przedstawione tereny inwestycyjne przy ul. Cecylii-Gospodarczej – zawierają szczegółowe informacje nt. poszczególnych działek oraz opisy z możliwością ściągnięcia w wersji PDF, interaktywną mapę terenów inwestycyjnych u zbiegu ulic Cecylii i Gospodarczej z możliwością wyboru danej działki i przejścia do jej szczegółowego opisu oraz wizualizację koncepcji przestrzennej jej zagospodarowania.

Wartym szczególnej uwagi jest film oparty na ujęciach z „lotu ptaka” prezentujący tereny inwestycyjne u zbiegu ul. Cecylii i Gospodarczej oraz inne obiekty charakterystyczne dla Raciborza, w tym zakłady produkcyjne działające w strefie ekonomicznej. Naniesione zostały także fotorealistyczne wizualizacje obiektów, które mogą powstać na ww. terenie. Możecie go zobaczyć tutaj

Jest to zapewne jedna z nielicznych w Polsce prezentacji opracowana w dwóch wersjach językowych, która w sposób kompleksowy ukazuje nie tylko teren inwestycyjny, ale również pokazuje potencjalnym inwestorom, że właśnie Racibórz jest dobrym miejscem do założenia i rozwinięcia swojego biznesu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą Miasta.

 

 

 


 
do góry