Poznaj terminy zapłaty opłat rocznych z tyt. przekształcenia prawa użytkowania wieczystego2 marca rusza nabór do przedszkoli. Dowiedz się więcej !
Strona główna Invest in Raciborz Aktualności gospodarcze
18 Sierpień 2016
kategoria:
Aktualności Gospodarcze
 

Racibórz to miasto otwarte na europejską gospodarkę. 4 sierpnia br. przystąpiło do współpracy nad organizacją i promocją VI Europejskiego Kongresu MSP w charakterze Organizatora Wspierającego i podpisało z RIG Katowice Porozumienie o współpracy. Wspieranie lokalnego biznesu poprzez aktywny udział Miasta w największym skierowanym dla MSP wydarzeniu o randze europejskiej to jeden z elementów wdrażanego przez Miasto Programu Wspierania Przedsiębiorczości Miasta Racibórz na lata 2015-2020.

 

Kongres to bowiem nie tylko świetna okazja do tego, by raciborscy przedsiębiorcy mogli się zorientować „co w trawie europejskiej gospodarki piszczy”, ale także by nawiązali cenne relacje biznesowe i sami promowali własną działalność gospodarczą. Fakt, że kongres w ciągu trzech dni odwiedzą setki, jeśli nie tysiące osób, z pewnością dostarczy raciborskim przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania swojej bogatej przecież oferty.

 

Warto zauważyć, że wraz z Kongresem odbędzie się szereg imprez towarzyszących. Jedną z nich są Targi Biznes Expo. Zorganizowane będą one już po raz szósty. Na targach specjalne miejsce zostanie poświęcone samorządom, które będą mogły wyeksponować swoje atuty. Racibórz nie tylko promował będzie swój potencjał gospodarczy i ofertę inwestycyjną miasta, ale również propagować będzie działający w mieście lokalny biznes. Sami organizatorzy wskazują, że dzięki udziałowi w targach uczestnicy mają szansę tworzyć profesjonalny wizerunek własnej instytucji lub firmy, śledzić najnowsze trendy, pozyskać nowych partnerów biznesowych lub inwestorów czy zaistnieć na międzynarodowych tynkach.

 Zapraszamy do udziału w Kongresie i zapoznania się z jego Programem. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej kongresu.

Zdjęcia pochodzą ze strony VI Europejskiego Kongresu MSP.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H