• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/TBS zaprasza do składania wniosków na mieszkania

TBS zaprasza do składania wniosków na mieszkania

 

W Raciborzu budują się dwa kolejne, piękne budynki w ramach systemu TBS. Już obecnie można składać na wnioski. Zasada jest prosta -im wcześniej się złoży tego typu wniosek, tym większe mamy szanse na to, że będziemy mogli wynająć upragnione mieszkanie. W pierwszej kolejności czekamy na rodziców - osoby, które mają przynajmniej jedno dziecko są bowiem premiowane.

 

Piękne mieszkanie w pięknym budynku - chętnym zapraszamy już teraz do składania wniosków!

Na chętnych czeka aż 36 mieszkań, z czego aż 20 lokali, to tak poszukiwane w Raciborzu mieszkania dwupokojowe. Wszystkie mieszkania będą mieć wysoki standard. Wnętrza i wyposażenie lokali będą wykonane „pod klucz”. W pokojach nowi mieszkańcy mogą oczekiwać paneli, a w kuchniach i w łazienkach płytek ceramicznych. Na lokatorów będzie czekać łazienka z wanną lub kabiną prysznicową, umywalką i ubikacja typu geberit – oczywiście z kompletną armaturą. W kuchni przyszły najemca znajdzie zlewozmywak i kuchenkę elektryczną z piekarnikiem. Lokator może liczyć także na instalację umożliwiającą odbiór cyfrowej telewizji naziemnej lub satelitarnej. Mieszkania będą wyposażone także w balkony lub loggie. Do każdego mieszkania przynależy piwnica, wózkownia i suszarnia. Dzieciaki znajdą dla siebie miejsce na placu zabaw, natomiast dla naszych pojazdów zostaną wybudowane miejsca parkingowe.

Wniosek składa się w biurze Raciborskiego TBS Sp. z o.o. w Raciborzu przy ul. Stefana Batorego 6 /pok.216 II piętro/. Formularze można otrzymać w biurze lub pobrać ze strony internetowej z zakładki "Dokumenty do pobrania".

Więcej szczegółów można znaleźć w notatce poniżej

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności - rzecznik
docx 2017-02-04 tbs_przejazdowa.docx
ilość pobrań: 1161
tbs_przejazdowa.docx 7.83MB -

do góry