Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/Zapisz się na spotkanie z doradcą biznesowym (..)

Zapisz się na spotkanie z doradcą biznesowym Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

2023-05-16
 

Każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć, komu chce sprzedawać swoje produkty lub usługi i czego potrzebują potencjalni klienci. W trafnym określeniu struktury i oczekiwań grup docelowych pomaga doradca biznesowy Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

– W dzisiejszych czasach, w związku z coraz większą konkurencją, kluczowe jest poznanie potrzeb klientów i dopasowanie oferty do ich wymagań. W biznesie ważniejsza od "znajomości" jest znajomość odbiorców oferty, czyli wiedza o ludziach, dzięki których pieniądzom firma może działać i rozwijać się – mówi Sebastian Garbacz z Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Dlaczego właściwe rozpoznanie grup docelowych jest takie ważne dla każdej firmy? Bez tego nie da się zbudować skutecznej strategii reklamowej, która pozwala zwiększyć zainteresowanie ofertą i zdobyć nowych klientów. Nie da się także dostarczać produktów lub usług, które w pełni odpowiadają na potrzeby klientów. W konsekwencji nie da się zwiększyć zysków.

– Jeśli chcesz osiągnąć sukces w biznesie, musisz dobrze znać swoich klientów. Dzięki temu można dostarczać ofertę dopasowaną do ich wymagań, co przekłada się na większą sprzedaż, lojalność i zadowolenie. Nasze konsultacje uczą, jak zbierać i analizować informacje o grupach docelowych. Zachęcam do udziału w nich mikroprzedsiębiorców, którzy chcą lepiej zrozumieć dla kogo prowadzą swoją firmę – dodaje Garbacz.

Jeśli chcesz lepiej poznać swoich klientów i tworzyć dla nich ofertę szytą na miarę zapisz się na spotkanie z doradcą biznesowym Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości: https://app.evenea.pl/event/poznaj-klienta/

do góry