• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Mariusz Mrozek nowym naczelnikiem Wydziału Inwestycji i (..)

Mariusz Mrozek nowym naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Urbanistyki

2023-12-11

Rozstrzygnięto konkurs na naczelnika Wydziału Inwestycji i Urbanistyki. Komisja powołana przez prezydenta Dariusza Polowego mianowała na to stanowisko pana Mariusza Mrozka, ambitnego i kreatywnego architekta pochodzącego z Czerwionki-Leszczyn.

Pan Mariusz Mrozek ma 47 lat. Ukończył studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Z zawodu jest architektem, posiadającym doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Od ponad ośmiu lat prowadzi firmę „Modulor Architekci”, która związana jest z branżą budowlaną w sferze projektowej i wykonawczej.

Firma realizuje budynki usługowe, handlowe oraz przestrzenie publiczne, do których należą m.in. tężnie solankowe w Gliwicach, Katowicach i Mikołowie.

Nowy naczelnik Wydziału Inwestycji i Urbanistyki jest laureatem wielu nagród, w tym nagrody Marszałka Województwa Opolskiego za Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2023 oraz autorem wielu wystaw o tematyce związanej z historią architektury, w tym wystawy „Zamki i pałace ziemi raciborskiej”. Zajmuje się również badaniem XIX-wiecznej architektury rezydencjonalnej na terenie ziemi raciborskiej i opawskiej.

W skład komisji, która wybrała nowego naczelnika, wchodzili: Prezydent Miasta Racibórz Dariusz Polowy, II Zastępca Prezydenta Dominik Konieczny oraz Agnieszka Halota.

Nowemu naczelnikowi życzymy wytrwałości i wielu sukcesów zawodowych.

2 zdjęcia

Mariusz Mrozek nowym naczelnikiem Wydziału Inwestycji i Urbanistyki

2 zdjęcia
do góry