• Język migowy
  • BIP

Finał konkursu na logo akcji

2005-01-06

Uroczyste podsumowanie dziesiątej już edycji konkursu na logo akcji wypoczynku dzieci i młodzieży będzie miało miejsce w dniu 12 stycznia 2005 r. o godzinie 11.00 w Szkole Podstawowej Nr 7 przy ulicy Tuwima 1

Ten popularny konkurs adresowany jest do uczniów raciborskich szkół podstawowych i gimnazjów. W ostatniej edycji, której celem było wyłonienie najlepszej pracy i wykorzystanie jej w biuletynie informacyjnym „Zima w mieście 2005”, internauci oddali blisko 500 głosów, z których 85 oddano na logo zaprojektowane przez Basię Smołkę, uczennicę kl. V SP nr 7. Kolejną najlepszą pracą okazało się logo Andrzeja Burdy – kl. V Gimnazjum Nr 1, który w internetowym rankingu zajął drugie miejsce. Trzecie miejsce zajęła Marta Czerwińska – kl.V SP nr 7.

Organizator konkursu Wydział Edukacji, Kultury i Sportu UM w Raciborzu oraz współorganizator Firma ALMAR Electronics przygotowali dla zwyciezców nagrody, którymi będą encyklopedie multimedialne i komputerowe oraz gry edukacyjne.

Jednocześnie dla 10 finalistów konkursu przewidziano karnety bezpłatnego wstępu na obiekty miejskie podczas trwania akcji "Zima w miescie 2005" , ufundowane przez OSiR (lodowisko) i Raciborskie Centrum Kultury (kino „Przemko”).

Patronat medialny nad konkursem objęli: Nowiny Raciborskie, Radio Vanessa, Raciborska Telewizja Kablowa.


do góry