Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Grzegorz Kasdepke będzie gościem Klubu Ojca w bibliotece

Grzegorz Kasdepke będzie gościem Klubu Ojca w bibliotece

2023-10-06

Najlepszy sposób na spędzenie sobotniego przedpołudnia z dzieckiem? Klub Ojca w raciborskiej bibliotece! Gościem najbliższego spotkania, które odbędzie się 14 października, będzie jeden z najpopularniejszych pisarzy literatury dziecięcej Grzegorz Kasdepke. Każde dziecko, które weźmie udział w spotkaniu otrzyma za darmo książkę z autografem!

Grzegorz Kasdepke – wieloletni redaktor naczelny magazynu dla dzieci „Świerszczyk”, autor między innymi „Kacperiady...”, za którą otrzymał Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny – jego książki zostały przetłumaczone na 12 języków i są lekturami szkolnymi. Jest ambasadorem promującej czytelnictwo Fundacji ABC „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Wśród wielu bestsellerowych książek znajdują się m.in. „Kuba i Buba“, „Detektyw Pozytywka”, „Horror, czyli skąd się biorą dzieci“, „Co to znaczy..." oraz „Bon czy ton".

Spotkanie odbędzie się w sobotę 14 października o godz. 11.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych – nie trzeba być członkiem Klubu Ojca!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

do góry