do góry
Strona główna Urząd Aktualności Wiadomości Urzędu Miasta
19 Maj 2017
kategoria:
Wiadomości i wydarzenia

Racibórz prozą zaczarowany… tym razem historyczny

Raciborska biblioteka oraz Miasto Racibórz serdecznie zapraszają do udziału w IV edycji Konkursu Literackiego „Racibórz prozą zaczarowany”. Tym razem, w związku z obchodami 800- lecia, uczestnicy będą mieli za zadanie napisać pracę związaną z wybranym wydarzeniem historycznym.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Prace konkursowe opatrzone godłem należy dostarczyć do biblioteki w terminie do 13 października 2017 r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 10 listopada w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

- W tegorocznej edycji konkursu do udziału zakwalifikowane zostaną prace napisane prozą, nie mniej niż 5 i nie więcej niż 10 stron maszynopisu, związane z dowolnym wydarzeniem historycznym, które miało wpływ na powstanie i rozwój miasta Raciborza – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

Konkurs opatrzony jest patronatem Prezydenta Miasta Racibórz

 

Wysokość nagród dla zwycięzców wynosi kolejno 1000, 600 i 400 zł za zajęcie I, II i III miejsca. Szczegółowy regulamin oraz formularze zgłoszenia dostępne na stronie internetowej biblioteki pod adresem www.biblrac.pl

Magdalena Pordzik - Paskuda


Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H