• Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Ostatnia szansa na bezpłatny kod LEGIMI

Ostatnia szansa na bezpłatny kod LEGIMI

2024-01-31

Biblioteka w Raciborzu ma do rozdania ostatnie darmowe kody do serwisu LEGIMI. Przypomnijmy, każdy kod to dostęp do bogatej bazy ebooków – oferta cieszy się dużą popularnością wśród czytelników raciborskiej biblioteki. W 2024 roku biblioteka była zmuszona – ze względów finansowych – ograniczyć ilość wydawanych kodów. Teraz kto nie zdobył kodu na początku stycznia, ma niepowtarzalną szansę cieszyć się bezpłatnym dostępem do LEGIMI w 2024 roku.

Kto może otrzymać kod LEGIMI?

Kody będą rozdawane wyłącznie czytelnikom, którzy są mieszkańcami Raciborza lub powiatu raciborskiego (dodatkowy warunek: ukończenie 16 roku życia). Żeby otrzymać kod, należy być zapisanym czytelnikiem raciborskiej biblioteki – z kodów mogą skorzystać również osoby dopiero zapisujące się do biblioteki. Należy się śpieszyć, liczba kodów jest ograniczona.

Cegiełka

Kody do Legimi dla czytelników są darmowe, co niestety nie oznacza, że ta usługa nic nie kosztuje. Zapewnienie dostępu do serwisu dla wszystkich chętnych osób, przez cały rok, wiąże się z ogromnymi wydatkami dla biblioteki. Dlatego zachęcamy każdego czytelnika, który poznał zalety Legimi, o dorzucenie tzw. „cegiełki” o dowolnej wartości – tak, aby móc cieszyć się z darmowego dostępu do Legimi przez kolejne 12 miesięcy.

do góry