12 Marzec 2021
kategoria:
Aktualności Strategia

Zakończyliśmy ostatnio przyjmowanie ankiet związanych z budowaniem nowej strategii dla miasta Racibórz. W sumie odebraliśmy około 800 wypełnionych ankiet co jest bardzo dobrym wynikiem i pokazuje, że mieszkańcy chcą aktywnie uczestniczyć w wyznaczaniu kierunku dla Raciborza. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Już dziś zapraszamy do udziału w warsztatach online dla mieszkańców poszczególnych dzielnic.

 

Kolejnym etapem po wstępnych konsultacjach z mieszkańcami, oraz zbieraniem ankiet dotyczących strategii dla miasta, są warsztaty dla mieszkańców poszczególnych dzielnic Raciborza.

Przez wzgląd na sytuację epidemiczną w naszym regionie zdecydowaliśmy się na zmianę formuły warsztatów w dniach 15 marca (Ocice/Nowe Zagrody) i 17 marca (Ostróg/Centrum). Spotkania odbędą się w formie online za pośrednictwem platformy ZOOM  zamiast stacjonarnie. O formule następnych warsztatów informować będziemy na bieżąco.

Link do spotkania:

https://zoom.us/j/95552680904?pwd=Ti9DM1FuSFFWSGhjUWVqdU9tclBzdz09

Serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach online dla mieszkańców i podzielenia się swoją wizją Raciborza. Wspólnie wyznaczmy kierunek dla rozwoju miasta na najbliższe dziesięć lat!

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H