Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Invest in Raciborz/Aktualności gospodarcze/Przedsiębiorco! Wypełnij ankietę

Przedsiębiorco! Wypełnij ankietę

2021-04-19
online

Program Wspierania Przedsiębiorczości jest dokumentem opisującym konkretne przedsięwzięcia, jakie podejmuje samorząd Raciborza by stwarzać mieszkańcom oraz inwestorom lepsze warunki prowadzenia biznesu i zapewniać w mieście atrakcyjną pracę. Stanowi jednocześnie diagnozę stanu lokalnej gospodarki oraz określenie kierunków rozwoju gospodarczego miasta w celu zwiększenia jego konkurencyjności.

Nawiązując do prowadzonych przez Miasto Racibórz prac nad Programem Wspierania Przedsiębiorczości 2027+, zwracamy się do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w Raciborzu o wypełnienie ankiety, która znajduje się pod adresem: https://www.surveymonkey.com/r/przedsiebiorczosc

Zależy nam na poznaniu opinii i oczekiwań lokalnych przedsiębiorców. Wyniki badania ankietowego będą stanowić jeden z podstawowych elementów służących do opracowania ww. dokumentu, który określi kierunki rozwoju gospodarczego Raciborza na najbliższe lata.

Liczymy, iż poznamy opinie i oczekiwania firm, w tym nowopowstających start-upów oraz studentów. Instytucje otoczenia biznesu i pracownicy wyspecjalizowanych jednostek samorządu lokalnego i gospodarczego wskażą swe doświadczenia w zakresie prowadzonej działalności.

do góry