Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP

ul. Mickiewicza

OGŁOSZENIE DLA TERENÓW INWESTYCYJNYCH

Położenie / Lokalizacja:

 ul. Mickiewicza - Drzymały

TEREN ZABUDOWY USŁUGOWEJ   

 

Podstawowe dane:

Nieruchomość zlokalizowana jest w strefie śródmiejskiej, w ścisłym centrum miasta Raciborza, w korzystnej lokalizacji wokół zabudowy wielomieszkaniowej i usługowej. Teren w części ogrodzony jest niskim murem z kamienia naturalnego. Dojazd do drogi publicznej dla nieruchomości możliwy jest od strony ulic Adama Mickiewicza. Przez działkę przebiega wewnętrzna droga dojazdowa do zaplecza podwórza budynków wielomieszkaniowych oznaczonych adresowo – ul. Drzymały nr 1 i nr 3. Zbycie terenu nastąpi przy jednoczesnym ustanowieniu  przez nabywcę nieodpłatnej służebności przejazdu i Przechodu, szlakiem biegnącym po istniejącej drodze, na rzecz każdoczesnych właścicieli i użytkowników wieczystych działek nr 4622/51, 4623/51 k.m.4 obręb Racibórz.

Oznaczenie geodezyjne:

Nieruchomość oznaczona numerami działek 4833/51, 4832/51 k.m.4 obręb Racibórz o łącznej powierzchni 0,0426 ha. Księga wieczysta KW Nr GL1R/00033170/9 

Cena wywoławcza:

nie ustalona

Termin i miejsce przetargu:

nie ustalony

Mapy:

Mickiewicza_1.pdf
Mickiewicza_2.pdf    
Mickiewicza_3.pdf

 

Miejsce publikacji ogłoszenia:

Ogłoszenie opublikowane zostało w Internecie na stronie www.bipraciborz.pl w zakładce: Rejestry/Rejestr Przetargów Nieruchomości oraz na podstronie Gospodarka, zakładce: Oferta inwestycyjna.

Kontakt:

Urząd Miasta Racibórz
ul. Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz
Wydział Gospodarki Nieruchomościami
tel. 32 7550668,nieruchomosci@um.raciborz.pl

do góry