Strona główna Dla Mieszkańców Informacje dla Mieszkańców
13 Luty 2020
kategoria:
Informacje dla Mieszkańców
 

Spotkanie organizacyjne dotyczące 21. edycji Pływadła

Dzisiaj w Urzędzie Miasta odbyło się robocze spotkanie dotyczące organizacji 21. edycji Pływadła. W tym roku na uczestników i obserwatorów tego wydarzenia czeka sporo zmian. Pierwszą z nich jest miejsce startu Pływadła - a będzie to zejście przy moście nad kanałem Ulga na ul. Rybnickiej. Tegoroczna edycja tego flagowego w kalendarzu raciborskich imprez wydarzenia, będzie miała bardziej atrakcyjną dla mieszkańców i wodniaków oprawę, a to dzięki deklarowanemu przez Urząd Marszałkowski wsparciu finansowemu. W dzisiejszym spotkaniu oprócz m. in. przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, Wód Polskich, Kędzierzyna-Koźla, udział wziął także przedstawiciel Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Subregion z końcem ubiegłego roku przyjął nową markę turystyczną: "Kraina Górnej Odry". W związku z tym zaplanowano szereg działań promocyjnych mających na celu rozpropagowanie nowo powstałej marki, a Pływadło ma szansę stać się jednym z rozpoznawalnych wydarzeń  całego Subregionu.

O szczegółach mówili podczas dzisiejszego spotkania główni organizatorzy i partnerzy wydarzenia ze Stowarzyszeniem "Rzeki Dzielą – Odra Łączy" Bronisława Piróga oraz prezydentem Dariuszem Polowym na czele.

21. Pływadła wystartują 20 czerwca, jako atrakcja Dni Raciborza. Szykujemy bogaty program - będziemy Was o nim na bieżąco informować.

21. edycja Pływadła. Szykują się zmiany.

13 luty 2020 8 zdjęć


 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H