Strona główna Dla Mieszkańców Informacje dla Mieszkańców
13 Czerwiec 2019
kategoria:
Informacje dla Mieszkańców
 

W środę, 12 czerwca w remizie OSP Brzezie odbyło się kolejne spotkanie prezydenta Dariusza Polowego z mieszkańcami dzielnicy Raciborza.

W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu mieszkańców Brzezia. Każdy mógł zabrać głos, zwrócić uwagę na to co go nurtuje, lub przedstawić swój pomysł czy uwagi. Prezydentowi Dariuszowi Polowemu towarzyszyli zastępcy: Michał Fita oraz Dominik Konieczny jak również Przewodniczący Rady Miejskiej Leon Fiołka wraz z zastępcą Marianem Czernerem. Wspólnie odpowiadali na głosy z sali. A te dotyczyły głównie problemów związanych z infrastrukturą drogową. Ponadto mieszkańcy Brzezia zwrócili uwagę na szereg innych potrzeb ich dzielnicy. Mówiono m.in. o placu zabaw przy przedszkolu, braku boiska przy szkole, wymianach pieców, koszeniu trawy, a nawet o zimowym odśnieżaniu dróg.

Przedstawiciele raciborskiego samorządu wsłuchiwali się w głosy mieszkańców i obiecali w miarę możliwości działać w poruszonych sprawach. Wszyscy jednak przypominali, iż możliwości budżetu miasta są ograniczone. Bardziej kosztowne zadania wymagają planowania z większym wyprzedzeniem.

Już dziś o godz. 18.00 na terenie miejskiego kempingu (ul. Markowicka 1) odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta, tym razem z mieszkańcami dzielnicy Obora.
Zapraszamy

Spotkanie prezydenta z mieszkańcami Brzezia

13 czerwiec 2019 3 zdjęć

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H