Strona główna Dla Mieszkańców Informacje dla Mieszkańców
03 Lipiec 2019
kategoria:
Informacje dla Mieszkańców
 

Do 26 lipca trwa nabór wniosków do wojewódzkiego budżetu obywatelskiego. Urząd Marszałkowski rozdysponuje na pomysły mieszkańców 10 milionów zł. Zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Spotkanie dotyczące Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego odbędzie się 9 lipca (wtorek) o godz. 17:00 w Zamku Piastowskim w Raciborzu (sala konferencyjna), ul. Zamkowa 2.

Podczas spotkania przybliżone zostaną założenia Budżetu, wzory dokumentów i przykładowe zadania. Spotkanie będzie także okazją do rozmowy na temat pomysłów i zadań, które mieszkańcy chcieliby zgłosić w I edycji.

I edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego ruszyła 10 czerwca. W czerwcu i lipcu odbędą się spotkania z mieszkańcami w kilkunastu miastach regionu. Spotkania potrwają do 19 lipca. Sami mieszkańcy będą mogli składać propozycje zadań w dniach 1-26 lipca. Głosowanie odbędzie się 12-30 listopada 2019 roku, a do 31 grudnia poznamy listę zadań do zrealizowania w ramach pierwszej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Dodatkowe informacje na załączonej ulotce.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Ulotka Wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego 19-07-03 16:37 2.77MB pobierz plik: Ulotka Wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H