Racibórz pomaga Ukrainie. Dołącz do akcji!

Informacja Administratora danych zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., informujemy także, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Racibórz z siedzibą w Raciborzu przy ulicy Króla Stefana Batorego 6, e-mail
 2. Została wyznaczona osoba do kontaktu w sprawie przetwarzania danych osobowych, adres email:
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji badania ankietowego w zakresie zapotrzebowania na węgiel. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu korzystania z usługi newsletter zgodnie z art. 6 ust 1. lit. a w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych 2016/679 (RODO).
 4. Pani/Pana dane osobowe będą ujawniane osobom upoważnionym przez administratora danych osobowych oraz podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody.
 6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Wycofanie zgody następuje poprzez wysłanie korespondencji na adres e-mail .
 8. Podanie Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości korzystania złożenia deklaracji zapotrzebowania na węgiel.
 9. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania, o którym mowa w art. 22.
* pola wymagane

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H