Projekty i inwestycje unijne
  • Język migowy
  • BIP
Strona główna/Urząd/Aktualności/Wiadomości Urzędu Miasta/Mażoretki Zara spotkały się z prezydentem

Mażoretki Zara spotkały się z prezydentem

2021-09-22
 

Prezydent Dariusz Polowy gościł w środę w sali zegarowej Urzędu Miasta mażoretki Zara ze Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło". Razem z dziesięcioma dziewczynami na spotkanie przybyła szefowa stowarzyszenia Aldona Krupa-Gawron oraz mamy od mażoretek.

Prezydent Miasta tym samym podziękował wszystkim przybyłym za wzorową organizację Mistrzostw Polski Mażoretek w Raciborzu, które odbywały się od 10 do 12 września w Arenie Rafako.

A. Krupa-Gawron podkreślała na spotkaniu wzorową współpracę z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. - Tam nie było pytania kto i co zrobi, tylko wszyscy pomagali. Dziękowała za pomoc Miastu bez którego mistrzostwa w ogóle by się nie odbyły. - Gdyby trzeci rok z rzędu dzieci nie miały mistrzostw to byłaby załamka. Wiele zespołów rozpadłoby się - mówiła szefowa SKZR "Źródło".

Prezydent na koniec spotkania wręczył A. Krupie-Gawron prezent w postaci przenośnego głośnika, który z pewnością przyda się stowarzyszeniu w dalszych tanecznych treningach.

Po blisko godzinnej żywej dyskusji mażoretki z uśmiechami na twarzy opuściły mury magistratu, aby w dalszym ciągu szlifować formę, którą w przyszłości będą mogły zaprezentować na kolejnych mistrzostwach.

 

do góry